Web

WordPressPři tvorbě webových stránek s oblibou využívám redakční systémem WordPress. WordPress je open source redakční publikační systém napsaný v PHP a MySQL. Má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu, počet stažení verze 3.0 samotné dosahuje téměř 10 miliónů. WordPress je používán dle oficiálních statistik jako CMS na více než patnácti procentech celého světového internetu , překonává tak jednoznačně OpenSource CMS jako Joomla či Drupal, které se drží pod deseti procenty. (kompletní specifikace – wikipedia)

hosting wedos

Pro doménu a webhosting doporučuji služby hostingu Wedos. Wedos nabízí kvalitní, ale přitom cenově dostupné služby. Levnější hosting podobné kvality jsem nenašel.


ioutdoor

iOutdoor.cz

online verze časopisu Outdoor

Vylepšení původního vzhledu stránek, přesun celého webu včetně článků na redakční systém WordPress. Instalace a úprava vzhledu fora (možnost regsitrace a přihlášení). Další doplňky jako prostor pro reklamu, facebook pluginy apod.

krazzer

krazzer.cz

Vodovody – Kanalizace – Odpady

Jednoduché, přehledné stránky, vlastní šablona. Obsah tvoří hlavně seznam a popis prováděných prací, informace o firmě včetně kontaktu.

strechy-kopecek

strechy-kopecek.cz

Ladislav Kopeček, klempířství a pokrývačství

Jednoduché a přehledné stránky. Pokrývačství, klempířství, tesařství, izolace střech, montáž střešních oken, obchodní činnost – to vše nabízí firma střechy Kopeček. Stránky obsahují popisy jednotlivých pracovních činností. Pro návštěvníky je dále možnost nahlédnout do fotogalerie nebo kontaktovat firmu využitím kontaktního formuláře.

zemnipracenamorave

zemnipracenamorave.cz

Zemní a výkopové práce na Moravě

Stránky pro firmu provádějící zemní a výkopové práce. Registrace domény a hostingu, kompletní tvorba stránek. Možnost jednoduchého přidávání referencí včetně obrázků.

florbal-tatranlitovel

florbal.tatranlitovel.cz

oficiální stránky florbalového oddílu z Litovle

Kompletní úprava designu stránek – hlavička, logo, sidebary, navigační menu, atd. Stahování výsledků zápasů a tabulek z oficiálních stránek ČFBU (české florbalové unie). Samozřejmostí jsou další doplňky jako fotogalerie, vzkazy, ankety, vkládání článků apod.

bazar-vybaven

bazar.vybaven.cz

správná inzerce pro správné chlapy

Stejně jako u Danceadvert.cz, tak i zde byl nasazen inzertní systém OSClass. Oproti předchozímu projektu byl vzhled stránek kompletně vylepšen. Upraveny barvy webu a obrázky kategorií, vytvoření jednoduchého loga a další úpravy týkající se vzhledu stránek.

velky-pruser

velkypruser.cz

Velký průser – Nikdo neunikne

Požadavkem bylo vytvoření stránek v podobě novin. Použitá a upravená jednoduchá free šablona pro WordPress. Stránky obsahují doplňky: Facebook Likebox, zobrazování posledních příspěvků na foru a nejnovějších inzerátů v bazaru, …

alkehol-revival

alkehol-revival.cz

kapela Alkehol-Revival

Nové stránky kapely Alkehol-Revival. Opět je zde redakční systém WordPress, který umožňuje vkládat články, fotky, akce a příspěvky do diskuse.

peacemakers

peacemakers.cz

Pacemakers, aneb ti, kdo chtějí tvořit mír

Použití redakčního systému WordPress. Vybrána šablona Blogger Notes, šablona upravena do požadované podoby, tvorba hlavičky, potřebné fráze počeštěny. Pro zobrazování obrázků nainstalovány pluginy NextGen Gallery a Simple Lightbox.


Starší weby

danceadvert

danceadvert.cz

inzerce pro všechny tanečníky

Spolupráce na projektu. Pro vkládání inzerátů je na stránkách použitý inzertní redakční systém OSClass. Grafická úprava hlavní stránky (přidány obrázky kategorií a celkové vylepšení bloků – úpravy CSS, HTML, z části i PHP ).

ts-maestro

Mikrostránky pro TŠ MAESTRO

5 jednoduchých mikrostránek podporujících Taneční Školu Maestro (majitelka: Eva Bartuňková, několikanásobná mistryně světa v latinskoamerických tancích)

onioncz

Mikrostránky podporující stavební firmu ONIONCZ

Nyní už nefunkční, k dispozici je pouze obrázková ukázka. Původně je jednalo o tyto mikrostránky: realizacestaveb.info, dozorinvestora.info, technickypruzkum.cz, rekonstrukcefasad.info, rekonstrukcebudov.info, stresnikonstrukce.info, opravybudov.cz, konstrukcnizavady.cz, zatekani.cz

krakenrock

krakenrock.cz

rocková kapela z Odrlic

Nové stránky pro kapelu Kraken. Hosting a doména u Wedosu. Redakční systém – WordPress. Celkově zhotovený design stránek a veškeré grafické úpravy. Možnost vkládat články, akce kapely, fotky, texty písní, krátké zprávy, příspěvky k článkům a do diskuze. To vše pomocí jednoduchého administračního rozhraní redakčního systému WordPress.


Spolupráce na webech

run-magazine

run-magazine.cz

časopis RUN

Převod původního webu i s články pod redakční systém WordPress. Instalace a úprava pluginů: kalendář – termínovka, anketa, forum (diskuse)

vybaven

vybaven.cz

Pravda o kvalitním vybavení. Buť vybaven!

Tvorba jednoduché hlavičky včetně loga. Propojení s forem a bazarem. Instalace šablony a dalších pluginů.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat